מדיניות פרטיות אולסטאר

הצהרת פרטיות
אולסטאר אינה עושה שימוש בדואר אלקטרוני ובמיילים. ובכל מידע אחר הקשור ללקוחותיה אתר אולסטאר מאובטח והגישה אל מאגר הלקוחות חסויה ומוצפנת. פרטים אישיים  נאספים על מנת להשלים את הקנייה. על הלקוח למסור את פרטיו האישיים , שם , שם חברה מס תעודת זהות . כתובתו כתובת הדוא"ל ומספר כרטיס האשראי שברשותו , מובהר כי כל הפרטים הנמסרים מועברים אלינו כשהם מוצפנים .השימוש היחיד שנעשה בהם הוא בכדי להשלים את הליך הקנייה לצורך משלוח ההזמנה בלבד. פרטי כרטיס האשראי חסויים ומוצפנים. אולסטאר עושה בהם שימוש לצורך חיוב ההזמנה בלבד.עצם השלמת הליך הקניה ופרטי האשראי רואה עצמה אולסטאר מחוייבת כלפי לקוחתיה שלא להעבירם לצד שלישי ובכל מקרה שאלה או תלונה ניתן לפנות לגברת עדי אדרי בחברתנו במייל [email protected] האתר מצויד במערכות לאבטחת מידע ולשמירה על הפרטיות המבוססת על הכלים המתקדמים ביותר בתחום זה, שרתי אבטחה מגובים ב- Firewall מגינים על מערכות האתר. התקשורת עם הלקוח לבין השרתים עובדת באופן מוצפן באמצעות פרוטוקול SSL. הפרוטוקול הוא סטנדרט עולמי, ומאפשר הצפנה של המידע העובר ברשת האינטרנט.
מערכת האתר מאובטחת בתקשורת שבין הלקוח לבין שרתי המערכת. בכל קנייה הלקוח מתבקש להקיש את שמו וסיסמה שקבע מראש. הקשת הסיסמה מבטיחה את פרטיות הלקוח.
כל פרטי הלקוח, לרבות פרטי החיוב, נשמרים במערכת על גבי שרת מאובטח שאינו ניתן לגישה, פרט למורשים. המערכת זוכרת את שמות הקונים באתר ובקניות הבאות אין צורך להכניס את הפרטים פעם נוספת.

המשך קניה בטוחה.